Aktualitások

Álláslehetőség

Óvodánkba 1 fő német nemzetiségi óvodapedagógust keresünk, részletek a mellékletben:

Az óvodai beiratkozásról minden tudnivalót itt talál:

Elkészült a mini KRESZ pályánk

Március végén készült el az óvoda udvarán a mini KRESZ pálya, amelyre még közlekedési táblák is kerültek.

Régi vágyunk volt egy szilárd burkolatú terület kialakítása az udvaron, ahová eső után is ki tudnak menni a gyerekek játszani. Az már csak hab a tortán, hogy erre a felületre utak is kerültek, így még izgalmasabb lehet a játék!

Ahhoz, hogy ez létrejöhessen Hasenfratz Ferenctől kaptunk 4,5 millió forintot. Köszönet érte!

Az ünnepségen részt vevő Bicskei Rendőrkapitányság munkatársai segítették az ovisokat, megtanulták a kint lévő táblák jelentését, majd a gyerekek úgy közlekedtek, hogy be is tartsák azokat.Van egy kis mechanikusan állítható forgalmi lámpa is, hogy azt is gyakorolhassák, hogy a piros lámpánál meg kell állni. Van még körforgalom, gyalogos átkelőhely és elsőbbség adás kötelező tábla is.

A területet hivatalosan is felavatták az óvodások és a pálya létrejöttét támogató Hasenfratz család képviseletében megjelent Hasenfratz József jelenlétében.

Tájékoztatjuk a Szülőket, hogy az óvoda nyári zárvatartásának ideje: 2022.07.01-2022.07.29. Újra nyitás utáni első nap: 2022.08.01.